Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Doradca  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Doradca  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Doradca  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Doradca  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Doradca  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Doradca 

Według statystyk naszej strony, zawód Doradca  jest najlepiej opłacanym w Lubelskie.Średnia pensja jest 2517 zł. Poniżej znajdują się Lubuskie i Podlaskie.

Liczba ofert zawodu Doradca  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.10.2016, z zawodu Doradca  Polska otwarcie 116 ofert pracy. Do 33.6% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 100 - 2 200 zł. 32.8% ogłoszeń z pensją 2 200 - 3 300 zł i 22.4% z pensją 0 - 1 100 zł

Poziom wynagrodzenia: Doradca  w dużych miastach Polska

Zawód Doradca  jest najbardziej dochodowe w Wrocław . Poziom płac wynosi 2000 zł. Na drugim miejscu - Warszawa.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Doradca Terenowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 3500 zł. Na drugim miejscu - Doradca Biznesowy  z pensją 3000 zł, a trzeci - Doradca Klienta Biznesowego  z pensją 2000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.