Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Konsulting / Doradztwo w Polska

Średni poziom płac w branży Konsulting / Doradztwo w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Konsulting / Doradztwo z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Konsulting / Doradztwo odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - łódzkie i trzeciego - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Konsulting / Doradztwo

Według statystyk z naszej strony internetowej, Pomorskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Konsulting / Doradztwo, który jest 4000 zł. Następnie Kujawsko-pomorskie i Dolnoslaskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Konsulting / Doradztwo w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 25.05.2017, przemysłu w Konsulting / Doradztwo w Polska otwartych ofert pracy 177. Dla 57.6% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 500 - 3 000 zł. 20.3% ogłoszenia ze wynagrodzenia 0 - 1 500 zł i 11.9% z pensją 4 500 - 6 000 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.