Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Wynagrodzenia  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Wynagrodzenia  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Wynagrodzenia  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Wynagrodzenia  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Wynagrodzenia  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Lubuskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Wynagrodzenia 

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Wynagrodzenia  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Lubuskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Liczba ofert zawodu Wynagrodzenia  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 28.05.2017, z zawodu Wynagrodzenia  Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 200 - 2 700 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 200 - 1 700 zł i 0% z pensją 1 700 - 2 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Hr Manager . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Payroll  z pensją 7500 zł, a trzeci - Kadry  z pensją 3500 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.