Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Płace  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Płace  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Płace  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Płace  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Płace  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Płace 

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Płace  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Płace  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.03.2017, z zawodu Płace  Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 800+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 3 000 - 3 200 zł i 0% z pensją 3 200 - 3 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Hr Manager . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Payroll  z pensją 7500 zł, a trzeci - Kadry  z pensją 3500 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.