Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Plant Manager  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Plant Manager  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Plant Manager  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Plant Manager  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Plant Manager  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Zachodniopomorskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Plant Manager 

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Plant Manager  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Zachodniopomorskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Plant Manager  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Plant Manager  Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 18 000 - 22 000 zł. 0% ogłoszeń z pensją 10 000 - 14 000 zł i 0% z pensją 14 000 - 18 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Elektromonter . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7500 zł. Na drugim miejscu - Automatyk  z pensją 2000 zł, a trzeci - Technik Serwisu  z pensją 1751 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.