Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Automatyk  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Automatyk  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Automatyk  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Automatyk  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Automatyk  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Wielkopolskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Automatyk 

Według statystyk naszej strony, zawód Automatyk  jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 3500 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Automatyk  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 20.01.2017, z zawodu Automatyk  Polska otwarcie 18 ofert pracy. Do 27.8% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 600 - 2 400 zł. 22.2% ogłoszeń z pensją 2 400 - 3 200 zł i 22.2% z pensją 800 - 1 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Plant Manager . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 20000 zł. Na drugim miejscu - Elektromonter  z pensją 7500 zł, a trzeci - Elektromechanik  z pensją 3500 zł.

Podobne oferty pracy

Automatyk Niezdefiniowane
Synergia Konsulting, Sława,Lubuskie
AUTOMATYK UR
FallWork, Swarzędz,Wielkopolskie
Automatyk
PARETTi , Opole
Automatyk
ManpowerGroup Sp. z o.o., Gliwice,śląskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.