Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Energetyka w Polska

Średni poziom płac w branży Energetyka w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Energetyka z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Energetyka odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Pomorskie i trzeciego - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Energetyka

Według statystyk z naszej strony internetowej, Dolnoslaskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Energetyka, który jest 5833 zł. Następnie Lubelskie i Małopolskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Energetyka w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 17.10.2017, przemysłu w Energetyka w Polska otwartych ofert pracy 73. Dla 46.6% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 2 000 zł. 24.7% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 000 - 4 000 zł i 15.1% z pensją 4 000 - 6 000 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.