Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Tokarz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Tokarz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Tokarz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Tokarz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Tokarz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Tokarz

Według statystyk naszej strony, zawód Tokarz jest najlepiej opłacanym w Zachodniopomorskie.Średnia pensja jest 4750 zł. Poniżej znajdują się Wielkopolskie i Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Tokarz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 24.07.2017, z zawodu Tokarz Polska otwarcie 43 ofert pracy. Do 46.5% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 100 - 4 200 zł. 44.2% ogłoszeń z pensją 4 200 - 5 300 zł i 7% z pensją 6 400+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierowca Ciężarówki. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Blacharz Samochodowy z pensją 7500 zł, a trzeci - Mechanik Samochodowy z pensją 7500 zł.

Podobne oferty pracy

tokarz Do negocjacji
ARMAK Sp z o.o., Sosnowiec, Śląskie
Tokarz CNC (Siemens) - Niemcy
confidencial, Niemcy
Tokarz CNC (Niemcy)
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.