Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Tokarz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Tokarz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Tokarz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Tokarz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Tokarz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Tokarz

Według statystyk naszej strony, zawód Tokarz jest najlepiej opłacanym w Zachodniopomorskie.Średnia pensja jest 4750 zł. Poniżej znajdują się Lubuskie i Małopolskie.

Liczba ofert zawodu Tokarz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 18.10.2017, z zawodu Tokarz Polska otwarcie 85 ofert pracy. Do 40% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 200 - 6 200 zł. 35.3% ogłoszeń z pensją 2 200 - 4 200 zł i 12.9% z pensją 200 - 2 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierowca Ciężarówki. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 9167 zł. Na drugim miejscu - Operator Koparki z pensją 8167 zł, a trzeci - Blacharz Samochodowy z pensją 7500 zł.

Podobne oferty pracy

tokarz Do negocjacji
ARMAK Sp z o.o., Sosnowiec, Śląskie
Tokarz
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o., Wrocław
Tokarz
Grupacon Sp. z o.o., Mielec, podkarpackie
TOKARZ
RAPID ,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.