Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kierowca Ciężarówki w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kierowca Ciężarówki w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kierowca Ciężarówki w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kierowca Ciężarówki na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kierowca Ciężarówki otwarcie w Dolnoslaskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Liczba ofert zawodu Kierowca Ciężarówki w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.03.2017, z zawodu Kierowca Ciężarówki Polska otwarcie 11 ofert pracy. Do 63.6% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 8 600+ zł. 36.4% ogłoszeń z pensją 7 200 - 8 600 zł i 0% z pensją 3 000 - 4 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Operator Wózków Widłowych. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Blacharz Samochodowy z pensją 7500 zł, a trzeci - Mechanik Samochodowy z pensją 7500 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.