Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń w Polska

Średni poziom płac w branży Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Pomorskie i trzeciego - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń

Według statystyk z naszej strony internetowej, Zachodniopomorskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń, który jest 4750 zł. Następnie Podlaskie i Pomorskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 20.01.2017, przemysłu w Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń w Polska otwartych ofert pracy 82. Dla 32.9% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 2 000 - 4 000 zł. 24.4% ogłoszenia ze wynagrodzenia 0 - 2 000 zł i 23.2% z pensją 4 000 - 6 000 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.