Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Top Management w Polska

Średni poziom płac w branży Top Management w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Top Management z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Top Management odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Opolskie i trzeciego - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Top Management

Według statystyk z naszej strony internetowej, Podkarpackie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Top Management, który jest 20000 zł. Następnie Małopolskie i Opolskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Top Management w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 18.10.2017, przemysłu w Top Management w Polska otwartych ofert pracy 20. Dla 85% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 4 000 zł. 10% ogłoszenia ze wynagrodzenia 16 000+ zł i 5% z pensją 8 000 - 12 000 zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.