Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Zakupy w Polska

Średni poziom płac w branży Zakupy w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Zakupy z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Zakupy odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Mazowieckie i trzeciego - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Zakupy

Według statystyk z naszej strony internetowej, Lubuskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Zakupy, który jest 3627 zł. Następnie Wielkopolskie i Dolnoslaskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Zakupy w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 23.10.2017, przemysłu w Zakupy w Polska otwartych ofert pracy 125. Dla 32.8% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 500 - 3 000 zł. 31.2% ogłoszenia ze wynagrodzenia 0 - 1 500 zł i 23.2% z pensją 4 500 - 6 000 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.