Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Zakupy w Polska

Średni poziom płac w branży Zakupy w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Zakupy z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Zakupy odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Śląskie i trzeciego - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Zakupy

Według statystyk z naszej strony internetowej, Wielkopolskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Zakupy, który jest 3000 zł. Następnie Dolnoslaskie i Lubuskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Zakupy w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 27.07.2017, przemysłu w Zakupy w Polska otwartych ofert pracy 128. Dla 34.4% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 800 - 3 600 zł. 31.3% ogłoszenia ze wynagrodzenia 0 - 1 800 zł i 23.4% z pensją 3 600 - 5 400 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.