Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Ubezpieczenia w Polska

Średni poziom płac w branży Ubezpieczenia w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Ubezpieczenia z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Ubezpieczenia odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Mazowieckie i trzeciego - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Ubezpieczenia

Według statystyk z naszej strony internetowej, Pomorskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Ubezpieczenia, który jest 2750 zł. Następnie Lubelskie i łódzkie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Ubezpieczenia w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 24.07.2017, przemysłu w Ubezpieczenia w Polska otwartych ofert pracy 47. Dla 66% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 600 - 3 100 zł. 19.1% ogłoszenia ze wynagrodzenia 100 - 1 600 zł i 6.4% z pensją 3 100 - 4 600 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.