Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Piekarz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Piekarz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Piekarz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Piekarz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Piekarz otwarcie w Dolnoslaskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Piekarz

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Piekarz otwarcie w Dolnoslaskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Opolskie.

Liczba ofert zawodu Piekarz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Piekarz Polska otwarcie 3 ofert pracy. Do 66.7% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 100 - 4 200 zł. 33.3% ogłoszeń z pensją 6 400+ zł i 0% z pensją 2 000 - 3 100 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Pokojówka. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4500 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Biura z pensją 4375 zł, a trzeci - Kelner / Kelnerka z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Piekarz od 4000 zł brutto/msc
Eurokontakt, Niemcy,Zagranica
Piekarz
Auchan Polska - Centrala, Łomianki
Piekarz
GP People, kujawsko-pomorskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.