Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Piekarz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Piekarz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Piekarz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Piekarz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Piekarz otwarcie w Dolnoslaskie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Piekarz

Według statystyk naszej strony, zawód Piekarz jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 2171 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Mazowieckie.

Liczba ofert zawodu Piekarz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.10.2017, z zawodu Piekarz Polska otwarcie 12 ofert pracy. Do 66.7% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 100 - 3 000 zł. 16.7% ogłoszeń z pensją 1 200 - 2 100 zł i 16.7% z pensją 3 900+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Biura. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5250 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Zmiany z pensją 3833 zł, a trzeci - Animator z pensją 3333 zł.

Podobne oferty pracy

Piekarz
Auchan Polska - Centrala, Sosnowiec
PIEKARZ
Bergermann, Wrocław, dolnośląskie
Piekarz Do negocjacji
AS Group, Wiesbaden, Zagranica
Piekarz
PolFach,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.