Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kucharz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kucharz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kucharz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kucharz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kucharz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kucharz

Według statystyk naszej strony, zawód Kucharz jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 9972 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Mazowieckie.

Liczba ofert zawodu Kucharz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Kucharz Polska otwarcie 21 ofert pracy. Do 42.9% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 600 - 6 400 zł. 28.6% ogłoszeń z pensją 1 000 - 2 800 zł i 19% z pensją 2 800 - 4 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Pokojówka. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4500 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Biura z pensją 4375 zł, a trzeci - Kelner / Kelnerka z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Kucharz Niezdefiniowane
Adecco Poland Sp. z o.o., norwegia,Zagranica
Kucharz
Kafeja 29, Dębica,podkarpackie
KUCHARZ
Orbis S.A. , Katowice

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.