Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kucharz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kucharz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kucharz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kucharz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kucharz otwarcie w Opolskie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kucharz

Według statystyk naszej strony, zawód Kucharz jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 2503 zł. Poniżej znajdują się Zachodniopomorskie i Podlaskie.

Liczba ofert zawodu Kucharz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 24.10.2016, z zawodu Kucharz Polska otwarcie 20 ofert pracy. Do 50% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 500 - 6 000 zł. 20% ogłoszeń z pensją 0 - 1 500 zł i 20% z pensją 1 500 - 3 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kelner. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4767 zł. Na drugim miejscu - Pokojówka z pensją 4667 zł, a trzeci - Animator z pensją 4500 zł.

Podobne oferty pracy

Kucharz Niezdefiniowane
Adecco Poland Sp. z o.o., norwegia,Zagranica
Kucharz - praca we Francji
Sidrom Sp. z o.o., Polska
KUCHARZ
Orbis S.A. , Wrocław
KUCHARZ
Jobs Plus, Warszawa,mazowieckie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.