Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kucharz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kucharz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kucharz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kucharz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kucharz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Opolskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kucharz

Według statystyk naszej strony, zawód Kucharz jest najlepiej opłacanym w Śląskie.Średnia pensja jest 10126 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Mazowieckie.

Liczba ofert zawodu Kucharz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 22.01.2017, z zawodu Kucharz Polska otwarcie 25 ofert pracy. Do 40% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 000 - 6 000 zł. 32% ogłoszeń z pensją 0 - 2 000 zł i 24% z pensją 2 000 - 4 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Pokojówka. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4833 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Biura z pensją 4708 zł, a trzeci - Kelner / Kelnerka z pensją 4667 zł.

Podobne oferty pracy

Kucharz Niezdefiniowane
Adecco Poland Sp. z o.o., norwegia,Zagranica
Kucharz, praca we Francji
Sidrom Sp. z o.o., Polska
Kucharz
HR NAVIGATOR, Kraków
KUCHARZ
Agencja Pracy Select, łódzkie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.