Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kelner w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kelner w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kelner w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kelner na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kelner otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kelner

Według statystyk naszej strony, zawód Kelner jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 17000 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Warmińsko-mazurskie.

Liczba ofert zawodu Kelner w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Kelner Polska otwarcie 23 ofert pracy. Do 43.5% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 3 000 zł. 39.1% ogłoszeń z pensją 3 000 - 6 000 zł i 13% z pensją 6 000 - 9 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kelner / Kelnerka. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4250 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Biura z pensją 4225 zł, a trzeci - Animator z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Kelner Niezdefiniowane
Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o., Busko-Zdrój, Zagranica
KELNER
Orbis S.A. , Warszawa
Kelner / Kelnerka - Irlandia
confidencial, Irlandia
KELNER
Orbis S.A. , Wrocław

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.