Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Cukiernik w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Cukiernik w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Cukiernik w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Cukiernik na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Cukiernik otwarcie w Opolskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Cukiernik

Według statystyk naszej strony, zawód Cukiernik jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 2000 zł. Poniżej znajdują się Warmińsko-mazurskie i Małopolskie.

Liczba ofert zawodu Cukiernik w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 19.10.2017, z zawodu Cukiernik Polska otwarcie 12 ofert pracy. Do 66.7% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 500 zł. 33.3% ogłoszeń z pensją 1 500 - 2 000 zł i 0% z pensją 1 000 - 1 500 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Biura. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5250 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Zmiany z pensją 3833 zł, a trzeci - Animator z pensją 3333 zł.

Podobne oferty pracy

Cukiernik Niezdefiniowane
Ideal Work Sp. z o.o., Bochnia, Małopolskie
Cukiernik
LIBRA EUROPE, Poznań
Cukiernik 12.00 PLN
Perfect Job, Kraków, małopolskie
Cukiernik
PolFach,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.