Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Cukiernik w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Cukiernik w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Cukiernik w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Cukiernik na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Cukiernik otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Cukiernik

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Cukiernik otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Liczba ofert zawodu Cukiernik w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 27.10.2016, z zawodu Cukiernik Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800 - 2 200 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 000 - 1 400 zł i 0% z pensją 1 400 - 1 800 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kelner. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4767 zł. Na drugim miejscu - Pokojówka z pensją 4667 zł, a trzeci - Animator z pensją 4500 zł.

Podobne oferty pracy

Cukiernik Niezdefiniowane
Ideal Work Sp. z o.o., Bochnia,Małopolskie
Cukiernik
Kawiarnia Słodkie Życie, Gliwice,śląskie
Cukiernik
Auchan Polska - Centrala, Białystok

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.