Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Barista w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Barista w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Barista w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Barista na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Barista otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Podkarpackie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Barista

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Barista otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Podkarpackie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Liczba ofert zawodu Barista w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 29.03.2017, z zawodu Barista Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800 - 2 200 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 000 - 1 400 zł i 0% z pensją 1 400 - 1 800 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Pokojówka. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4500 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Biura z pensją 4375 zł, a trzeci - Kelner / Kelnerka z pensją 4000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.