Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Telekomunikacja w Polska

Średni poziom płac w branży Telekomunikacja w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Telekomunikacja z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Telekomunikacja odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Małopolskie i trzeciego - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Telekomunikacja

Według statystyk z naszej strony internetowej, Lubuskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Telekomunikacja, który jest 13625 zł. Następnie Mazowieckie i Dolnoslaskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Telekomunikacja w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 17.10.2017, przemysłu w Telekomunikacja w Polska otwartych ofert pracy 87. Dla 52.9% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 16 200+ zł. 19.5% ogłoszenia ze wynagrodzenia 4 800 - 8 600 zł i 16.1% z pensją 1 000 - 4 800 zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.