Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Telekomunikacja w Polska

Średni poziom płac w branży Telekomunikacja w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Telekomunikacja z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Telekomunikacja odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - łódzkie i trzeciego - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Telekomunikacja

Według statystyk z naszej strony internetowej, łódzkie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Telekomunikacja, który jest 3000 zł. Następnie Wielkopolskie i Lubelskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Telekomunikacja w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 25.07.2017, przemysłu w Telekomunikacja w Polska otwartych ofert pracy 54. Dla 83.3% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 16 000+ zł. 11.1% ogłoszenia ze wynagrodzenia 0 - 4 000 zł i 5.6% z pensją 4 000 - 8 000 zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.