Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Sprzedaż Detaliczna / Handel w Polska

Średni poziom płac w branży Sprzedaż Detaliczna / Handel w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Sprzedaż Detaliczna / Handel z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Sprzedaż Detaliczna / Handel odkryto w Dolnoslaskie. W drugim miejscu - Mazowieckie i trzeciego - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Sprzedaż Detaliczna / Handel

Według statystyk z naszej strony internetowej, Podkarpackie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Sprzedaż Detaliczna / Handel, który jest 7176 zł. Następnie Lubuskie i Warmińsko-mazurskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Sprzedaż Detaliczna / Handel w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 23.10.2017, przemysłu w Sprzedaż Detaliczna / Handel w Polska otwartych ofert pracy 83. Dla 38.6% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 500 - 3 000 zł. 33.7% ogłoszenia ze wynagrodzenia 0 - 1 500 zł i 12% z pensją 6 000+ zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.