Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Specjalista Sprzedaży w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Specjalista Sprzedaży w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Specjalista Sprzedaży w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Specjalista Sprzedaży na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Specjalista Sprzedaży otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Specjalista Sprzedaży

Według statystyk naszej strony, zawód Specjalista Sprzedaży jest najlepiej opłacanym w Zachodniopomorskie.Średnia pensja jest 4000 zł. Poniżej znajdują się Pomorskie i Kujawsko-pomorskie.

Liczba ofert zawodu Specjalista Sprzedaży w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Specjalista Sprzedaży Polska otwarcie 57 ofert pracy. Do 42.1% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 000 - 2 000 zł. 31.6% ogłoszeń z pensją 0 - 1 000 zł i 19.3% z pensją 2 000 - 3 000 zł

Poziom wynagrodzenia: Specjalista Sprzedaży w dużych miastach Polska

Zawód Specjalista Sprzedaży jest bardzo wypłacane w Warszawie.Poziom płac jest 2000 zł.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Manager Sprzedaży. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4083 zł. Na drugim miejscu - Doradca Handlowy z pensją 2667 zł, a trzeci - Kasjer z pensją 1000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.