Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kasjer w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kasjer w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kasjer w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kasjer na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kasjer otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kasjer

Według statystyk naszej strony, zawód Kasjer jest najlepiej opłacanym w Kujawsko-pomorskie.Średnia pensja jest 2200 zł. Poniżej znajdują się Podkarpackie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Kasjer w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 19.01.2017, z zawodu Kasjer Polska otwarcie 22 ofert pracy. Do 40.9% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 500 zł. 40.9% ogłoszeń z pensją 500 - 1 000 zł i 13.6% z pensją 1 500 - 2 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Manager Sprzedaży. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5250 zł. Na drugim miejscu - Doradca Handlowy z pensją 2167 zł, a trzeci - Specjalista Sprzedaży z pensją 2000 zł.

Podobne oferty pracy

Kasjer < 1000 zł brutto/msc
Agencja Pracy Tymczasowej Partner, Łomianki,Mazowieckie
Kasjer pełen etat (bony gratis)
FallWork, Poznań,Wielkopolskie
Kasjer
RTV Euro AGD, Kraków

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.