Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Manager Sprzedaży w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Manager Sprzedaży w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Manager Sprzedaży w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Manager Sprzedaży na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Manager Sprzedaży otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Manager Sprzedaży

Według statystyk naszej strony, zawód Manager Sprzedaży jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 35500 zł. Poniżej znajdują się Pomorskie i łódzkie.

Liczba ofert zawodu Manager Sprzedaży w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 29.03.2017, z zawodu Manager Sprzedaży Polska otwarcie 4 ofert pracy. Do 75% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 000 - 7 900 zł. 25% ogłoszeń z pensją 28 600+ zł i 0% z pensją 14 800 - 21 700 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Doradca Handlowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 2667 zł. Na drugim miejscu - Specjalista Sprzedaży z pensją 2000 zł, a trzeci - Kasjer z pensją 1000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.