Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Ślusarz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Ślusarz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Ślusarz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Ślusarz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Ślusarz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Ślusarz

Według statystyk naszej strony, zawód Ślusarz jest najlepiej opłacanym w łódzkie.Średnia pensja jest 3000 zł. Poniżej znajdują się Mazowieckie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Ślusarz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 29.10.2016, z zawodu Ślusarz Polska otwarcie 26 ofert pracy. Do 34.6% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 200+ zł. 26.9% ogłoszeń z pensją 1 000 - 2 300 zł i 23.1% z pensją 2 300 - 3 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Introligator. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Mechanik z pensją 7500 zł, a trzeci - Stolarz z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Ślusarz Niezdefiniowane
Polkadra, południowe Niemcy,Zagranica
Ślusarz
PARETTi , Opole
Ślusarz
PMSolutions, Wrocław,dolnośląskie
Ślusarz- Spawacz
Agencja Pracy Tymczasowej MR JOB, Polska

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.