Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Ślusarz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Ślusarz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Ślusarz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Ślusarz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Ślusarz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Ślusarz

Według statystyk naszej strony, zawód Ślusarz jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 3750 zł. Poniżej znajdują się łódzkie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Ślusarz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 24.07.2017, z zawodu Ślusarz Polska otwarcie 43 ofert pracy. Do 41.9% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 200 - 2 200 zł. 18.6% ogłoszeń z pensją 2 200 - 4 200 zł i 16.3% z pensją 4 200 - 6 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Introligator. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Mechanik z pensją 7500 zł, a trzeci - Stolarz z pensją 6875 zł.

Podobne oferty pracy

Ślusarz Niezdefiniowane
Agencja Pracy POLONICA, Zurych, Zagranica
Ślusarz
MPK Sp. z o.o., Wrocław
Ślusarz
KADRY SERWIS Sp. z o.o.,
ŚLUSARZ
Business Bridge Group Sp. z o.o., dolnośląskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.