Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Stolarz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Stolarz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Stolarz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Stolarz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Stolarz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Stolarz

Według statystyk naszej strony, zawód Stolarz jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 2000 zł. Poniżej znajdują się Małopolskie i Mazowieckie.

Liczba ofert zawodu Stolarz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 24.07.2017, z zawodu Stolarz Polska otwarcie 22 ofert pracy. Do 45.5% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 000 - 8 000 zł. 36.4% ogłoszeń z pensją 0 - 4 000 zł i 9.1% z pensją 16 000+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Introligator. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Mechanik z pensją 7500 zł, a trzeci - Ślusarz z pensją 3000 zł.

Podobne oferty pracy

STOLARZ Niezdefiniowane
ASTOR MAREK PLEWA, Kowalewo k. Szubina, Kujawsko-pomorskie
Stolarz
Orbe Sp. z o.o. , Wolanów (pow. radomski)
Stolarz meblowy - Niemcy
confidencial, Niemcy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.