Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Stolarz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Stolarz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Stolarz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Stolarz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Stolarz otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Stolarz

Według statystyk naszej strony, zawód Stolarz jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 2500 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Małopolskie.

Liczba ofert zawodu Stolarz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 27.10.2016, z zawodu Stolarz Polska otwarcie 14 ofert pracy. Do 35.7% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 600 - 6 400 zł. 35.7% ogłoszeń z pensją 6 400 - 8 200 zł i 14.3% z pensją 1 000 - 2 800 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Introligator. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Mechanik z pensją 7500 zł, a trzeci - Ślusarz z pensją 2833 zł.

Podobne oferty pracy

Stolarz Do negocjacji
Agencja Pracy Headhuters, Gdańsk,Pomorskie
Stolarz meblowy - krajacz
Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k., Bayern
STOLARZ
Jobs Plus, Kraków,małopolskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.