Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Mechanik w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Mechanik w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Mechanik w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Mechanik na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Mechanik otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Wielkopolskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Mechanik

Według statystyk naszej strony, zawód Mechanik jest najlepiej opłacanym w Lubelskie.Średnia pensja jest 3375 zł. Poniżej znajdują się Kujawsko-pomorskie i Mazowieckie.

Liczba ofert zawodu Mechanik w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Mechanik Polska otwarcie 94 ofert pracy. Do 31.9% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 000 - 9 000 zł. 29.8% ogłoszeń z pensją 0 - 3 000 zł i 18.1% z pensją 3 000 - 6 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Introligator. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Stolarz z pensją 6875 zł, a trzeci - Ślusarz z pensją 3000 zł.

Podobne oferty pracy

Mechanik Do negocjacji
ManpowerGroup , Środa Śląska, Dolnośląskie
Mechanik
Synergia Konsulting, lubuskie
Mechanik
PKP Energetyka S.A., Olsztyn

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.