Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Rzemieślnictwo w Polska

Średni poziom płac w branży Rzemieślnictwo w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Rzemieślnictwo z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Rzemieślnictwo odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Dolnoslaskie i trzeciego - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Rzemieślnictwo

Według statystyk z naszej strony internetowej, łódzkie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Rzemieślnictwo, który jest 3000 zł. Następnie Lubelskie i Śląskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Rzemieślnictwo w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 23.03.2017, przemysłu w Rzemieślnictwo w Polska otwartych ofert pracy 86. Dla 30.2% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 000 - 3 800 zł. 29.1% ogłoszenia ze wynagrodzenia 6 600 - 9 400 zł i 18.6% z pensją 3 800 - 6 600 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.