Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Rzeźnik w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Rzeźnik w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Rzeźnik w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Rzeźnik na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Rzeźnik otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Rzeźnik

Według statystyk naszej strony, zawód Rzeźnik jest najlepiej opłacanym w Wielkopolskie.Średnia pensja jest 3000 zł. Poniżej znajdują się Zachodniopomorskie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Rzeźnik w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 22.01.2017, z zawodu Rzeźnik Polska otwarcie 16 ofert pracy. Do 31.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 100 - 6 100 zł. 25% ogłoszeń z pensją 100 - 3 100 zł i 25% z pensją 6 100 - 9 100 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Traktorzysta. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 8750 zł. Na drugim miejscu - Pracownik Hodowli z pensją 7083 zł, a trzeci - Ogrodnik z pensją 5750 zł.

Podobne oferty pracy

RZEŹNIK Niezdefiniowane
Beetsma, Katowice,Śląskie
RZEŹNIK Do negocjacji
Beetsma Sp. z o.o., Haga,Zagranica
Rzeźnik
Auchan Polska - Centrala, Kraków
Rzeźnik - Niemcy
Polski HR Search& Selection, małopolskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.