Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Rzeźnik w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Rzeźnik w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Rzeźnik w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Rzeźnik na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Rzeźnik otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Opolskie, a na trzecim - Zachodniopomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Rzeźnik

Według statystyk naszej strony, zawód Rzeźnik jest najlepiej opłacanym w Małopolskie.Średnia pensja jest 7500 zł. Poniżej znajdują się Opolskie i Wielkopolskie.

Liczba ofert zawodu Rzeźnik w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 24.05.2017, z zawodu Rzeźnik Polska otwarcie 16 ofert pracy. Do 37.5% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 600 - 7 200 zł. 25% ogłoszeń z pensją 7 200 - 9 800 zł i 18.8% z pensją 2 000 - 4 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Traktorzysta. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 8333 zł. Na drugim miejscu - Pracownik Hodowli z pensją 7500 zł, a trzeci - Ogrodnik z pensją 6917 zł.

Podobne oferty pracy

RZEŹNIK Niezdefiniowane
Beetsma, Katowice,Śląskie
RZEŹNIK Do negocjacji
Beetsma Sp. z o.o., Haga,Zagranica
Rzeźnik
Auchan Polska - Centrala, Kraków
RZEŹNIK
ImpactJob,
RZEŹNIK
ImpactJob,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.