Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Rzeźnik w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Rzeźnik w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Rzeźnik w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Rzeźnik na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Rzeźnik otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Opolskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Rzeźnik

Według statystyk naszej strony, zawód Rzeźnik jest najlepiej opłacanym w Lubelskie.Średnia pensja jest 8000 zł. Poniżej znajdują się Mazowieckie i Opolskie.

Liczba ofert zawodu Rzeźnik w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Rzeźnik Polska otwarcie 20 ofert pracy. Do 35% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 7 200 - 9 800 zł. 30% ogłoszeń z pensją 4 600 - 7 200 zł i 20% z pensją 2 000 - 4 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Pracownik Gospodarstwa. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Pracownik Hodowli z pensją 7500 zł, a trzeci - Traktorzysta z pensją 7500 zł.

Podobne oferty pracy

RZEŹNIK Do negocjacji
Beetsma Sp. z o.o., Haga, Zagranica
Rzeźnik / Masarz - Islandia
confidencial, Islandia
Rzeźnik
Carrefour Polska Sp z o.o., Zielona Góra

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.