Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Rolnictwo / Ochrona Środowiska w Polska

Średni poziom płac w branży Rolnictwo / Ochrona Środowiska w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Rolnictwo / Ochrona Środowiska z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Rolnictwo / Ochrona Środowiska odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Śląskie i trzeciego - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Rolnictwo / Ochrona Środowiska

Według statystyk z naszej strony internetowej, Podlaskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Rolnictwo / Ochrona Środowiska, który jest 7500 zł. Następnie Pomorskie i Dolnoslaskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Rolnictwo / Ochrona Środowiska w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 23.01.2017, przemysłu w Rolnictwo / Ochrona Środowiska w Polska otwartych ofert pracy 40. Dla 37.5% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 3 100 - 6 100 zł. 27.5% ogłoszenia ze wynagrodzenia 100 - 3 100 zł i 25% z pensją 6 100 - 9 100 zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.