Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Rolnictwo / Ochrona Środowiska w Polska

Średni poziom płac w branży Rolnictwo / Ochrona Środowiska w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Rolnictwo / Ochrona Środowiska z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Rolnictwo / Ochrona Środowiska odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Wielkopolskie i trzeciego - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Rolnictwo / Ochrona Środowiska

Według statystyk z naszej strony internetowej, Lubelskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Rolnictwo / Ochrona Środowiska, który jest 9000 zł. Następnie Małopolskie i Mazowieckie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Rolnictwo / Ochrona Środowiska w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 19.10.2017, przemysłu w Rolnictwo / Ochrona Środowiska w Polska otwartych ofert pracy 108. Dla 33.3% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 6 000 - 9 000 zł. 32.4% ogłoszenia ze wynagrodzenia 0 - 3 000 zł i 26.9% z pensją 3 000 - 6 000 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.