Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Sales Manager w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Sales Manager w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Sales Manager w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Sales Manager na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Sales Manager otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Sales Manager

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Sales Manager otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Sales Manager w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 29.03.2017, z zawodu Sales Manager Polska otwarcie 5 ofert pracy. Do 40% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 5 100 - 7 600 zł. 40% ogłoszeń z pensją 7 600 - 10 100 zł i 20% z pensją 12 600+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Mechanik Maszyn. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7500 zł. Na drugim miejscu - Wykrawacz z pensją 6667 zł, a trzeci - Inżynier Sprzedaży z pensją 5000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.