Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kupiec w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kupiec w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kupiec w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kupiec na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kupiec otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Wielkopolskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kupiec

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kupiec otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Wielkopolskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Kupiec w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 19.10.2017, z zawodu Kupiec Polska otwarcie 5 ofert pracy. Do 60% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 400 zł. 40% ogłoszeń z pensją 1 600+ zł i 0% z pensją 1 200 - 1 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Dyrektor Zakupów. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 15000 zł. Na drugim miejscu - Wykrawacz z pensją 7642 zł, a trzeci - Mechanik Maszyn z pensją 7500 zł.

Podobne oferty pracy

Kupiec Niezdefiniowane
Synergia Konsulting, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
Kupiec
Synergia Konsulting, lubuskie
Kupiec
ORBE BUSINESS, Kraków, małopolskie
Kupiec
ORBE BUSINESS,
Kupiec
5.10.15, Warszawa

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.