Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kierownik Sprzedaży w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kierownik Sprzedaży w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kierownik Sprzedaży w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kierownik Sprzedaży na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kierownik Sprzedaży otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kierownik Sprzedaży

Według statystyk naszej strony, zawód Kierownik Sprzedaży jest najlepiej opłacanym w Małopolskie.Średnia pensja jest 6500 zł. Poniżej znajdują się Opolskie i Wielkopolskie.

Liczba ofert zawodu Kierownik Sprzedaży w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Kierownik Sprzedaży Polska otwarcie 17 ofert pracy. Do 52.9% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 900 - 6 200 zł. 35.3% ogłoszeń z pensją 6 200+ zł i 11.8% z pensją 3 600 - 4 900 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Sales Manager. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Mechanik Maszyn z pensją 7500 zł, a trzeci - Wykrawacz z pensją 6667 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.