Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Mechanik Maszyn w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Mechanik Maszyn w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Mechanik Maszyn w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Mechanik Maszyn na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Mechanik Maszyn otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Mechanik Maszyn

Według statystyk naszej strony, zawód Mechanik Maszyn jest najlepiej opłacanym w Wielkopolskie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Pomorskie i Kujawsko-pomorskie.

Liczba ofert zawodu Mechanik Maszyn w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Mechanik Maszyn Polska otwarcie 15 ofert pracy. Do 66.7% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 7 200 - 8 600 zł. 20% ogłoszeń z pensją 4 400 - 5 800 zł i 6.7% z pensją 3 000 - 4 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Sales Manager. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Wykrawacz z pensją 6667 zł, a trzeci - Inżynier Sprzedaży z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.