Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Praca Studentów w Polska

Średni poziom płac w branży Praca Studentów w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Praca Studentów z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Praca Studentów odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Śląskie i trzeciego - Małopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Praca Studentów

Według statystyk z naszej strony internetowej, Lubuskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Praca Studentów, który jest 8733 zł. Następnie Zachodniopomorskie i Opolskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Praca Studentów w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 19.10.2017, przemysłu w Praca Studentów w Polska otwartych ofert pracy 44. Dla 38.6% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 2 000 zł. 38.6% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 000 - 4 000 zł i 13.6% z pensją 8 000+ zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.