Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Szwacz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Szwacz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Szwacz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Szwacz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Szwacz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Lubuskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Szwacz

Według statystyk naszej strony, zawód Szwacz jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 1000 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Świętokrzyskie.

Liczba ofert zawodu Szwacz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 20.01.2017, z zawodu Szwacz Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 200+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 000 - 2 300 zł i 0% z pensją 2 300 - 3 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Rzeźnik / Wykrawacz. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7917 zł. Na drugim miejscu - Frezer z pensją 5000 zł, a trzeci - Kowal z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

szwacz/-ka od 1000 zł brutto/msc
Manpower, Świebodzice,Dolnośląskie
Szwacz/ Szwaczka od 1000 zł brutto/msc
Trenkwalder, Trzebień,Dolnośląskie
Szwacz/ Szwaczka
Eurowork , Schijndel

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.