Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Pracownik Sprzątający w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Pracownik Sprzątający w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Pracownik Sprzątający w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Pracownik Sprzątający na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Pracownik Sprzątający otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Zachodniopomorskie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Pracownik Sprzątający

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Pracownik Sprzątający otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Zachodniopomorskie, a na trzecim - Śląskie.

Liczba ofert zawodu Pracownik Sprzątający w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.10.2016, z zawodu Pracownik Sprzątający Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 500+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 100 - 1 300 zł i 0% z pensją 1 300 - 1 500 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Rzeźnik / Wykrawacz. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5833 zł. Na drugim miejscu - Frezer z pensją 5000 zł, a trzeci - Kowal z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.