Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Montażysta w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Montażysta w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Montażysta w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Montażysta na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Montażysta otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Montażysta

Według statystyk naszej strony, zawód Montażysta jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 1500 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Montażysta w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.10.2017, z zawodu Montażysta Polska otwarcie 6 ofert pracy. Do 33.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 800 - 3 400 zł. 33.3% ogłoszeń z pensją 3 400+ zł i 16.7% z pensją 1 600 - 2 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Rzeźnik / Wykrawacz. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7750 zł. Na drugim miejscu - Mechanik / Blacharz z pensją 5000 zł, a trzeci - Kowal z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Montażysta / Serwisant drzwi Do negocjacji
TONI-GER, Żyrardów, Mazowieckie
Montażysta
Wielton SA, Wieluń
Montażysta
Wielton SA, Wieluń
Montażysta
Adecco Poland Sp. z o.o.,
Montażysta
HR BPC,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.