Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Lakiernik w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Lakiernik w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Lakiernik w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Lakiernik na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Lakiernik otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Wielkopolskie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Lakiernik

Według statystyk naszej strony, zawód Lakiernik jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 4000 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Lakiernik w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Lakiernik Polska otwarcie 25 ofert pracy. Do 28% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 800 - 4 600 zł. 28% ogłoszeń z pensją 6 400 - 8 200 zł i 20% z pensją 4 600 - 6 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Rzeźnik / Wykrawacz. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7375 zł. Na drugim miejscu - Frezer z pensją 5000 zł, a trzeci - Kowal z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Lakiernik Niezdefiniowane
Polvik, Lancaster, Zagranica
Lakiernik
Wielton SA, Wieluń
Lakiernik
JobTicket Sp. z o.o.,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.