Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Mechanik / Blacharz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Mechanik / Blacharz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Mechanik / Blacharz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Mechanik / Blacharz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Mechanik / Blacharz otwarcie w Dolnoslaskie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - łódzkie.

Liczba ofert zawodu Mechanik / Blacharz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 18.10.2017, z zawodu Mechanik / Blacharz Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 500 - 5 500 zł. 0% ogłoszeń z pensją 2 500 - 3 500 zł i 0% z pensją 3 500 - 4 500 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Rzeźnik / Wykrawacz. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7750 zł. Na drugim miejscu - Kowal z pensją 5000 zł, a trzeci - Lakiernik z pensją 5000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.