Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Frezer w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Frezer w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Frezer w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Frezer na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Frezer otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Frezer

Według statystyk naszej strony, zawód Frezer jest najlepiej opłacanym w Pomorskie.Średnia pensja jest 4000 zł. Poniżej znajdują się Zachodniopomorskie i Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Frezer w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 24.07.2017, z zawodu Frezer Polska otwarcie 21 ofert pracy. Do 81% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 600 - 5 200 zł. 14.3% ogłoszeń z pensją 6 800 - 8 400 zł i 4.8% z pensją 8 400+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Rzeźnik / Wykrawacz. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7375 zł. Na drugim miejscu - Kowal z pensją 5000 zł, a trzeci - Lakiernik z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Frezer Niezdefiniowane
ZREGdańsk, Gdańsk, Pomorskie
Frezer
Orbe Sp. z o.o. , Kraków
Frezer CNC (Heidenhain) - Niemcy
confidencial, Niemcy
Frezer CNC (Niemcy)
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.