Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Organizacje Pozarządowe / Wolontariat w Polska

Średni poziom płac w branży Organizacje Pozarządowe / Wolontariat w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Organizacje Pozarządowe / Wolontariat z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Organizacje Pozarządowe / Wolontariat odkryto w Opolskie. W drugim miejscu - Małopolskie i trzeciego - Kujawsko-pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Organizacje Pozarządowe / Wolontariat

Według statystyk z naszej strony internetowej, Mazowieckie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Organizacje Pozarządowe / Wolontariat, który jest 2000 zł. Następnie Śląskie i Małopolskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Organizacje Pozarządowe / Wolontariat w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 23.10.2016, przemysłu w Organizacje Pozarządowe / Wolontariat w Polska otwartych ofert pracy 6. Dla 50% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 500 - 2 200 zł. 33.3% ogłoszenia ze wynagrodzenia 3 600 - 4 300 zł i 16.7% z pensją 4 300+ zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.