Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Ochrona Osób I Mienia w Polska

Średni poziom płac w branży Ochrona Osób I Mienia w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Ochrona Osób I Mienia z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Ochrona Osób I Mienia odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Opolskie i trzeciego - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Ochrona Osób I Mienia

Według statystyk z naszej strony internetowej, Warmińsko-mazurskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Ochrona Osób I Mienia, który jest 1850 zł. Następnie Mazowieckie i Małopolskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Ochrona Osób I Mienia w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 28.10.2016, przemysłu w Ochrona Osób I Mienia w Polska otwartych ofert pracy 12. Dla 41.7% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 800 zł. 33.3% ogłoszenia ze wynagrodzenia 800 - 1 600 zł i 16.7% z pensją 1 600 - 2 400 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.