Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Ochrona Osób I Mienia w Polska

Średni poziom płac w branży Ochrona Osób I Mienia w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Ochrona Osób I Mienia z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Ochrona Osób I Mienia odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Mazowieckie i trzeciego - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Ochrona Osób I Mienia

Według statystyk z naszej strony internetowej, Warmińsko-mazurskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Ochrona Osób I Mienia, który jest 1850 zł. Następnie Mazowieckie i Małopolskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Ochrona Osób I Mienia w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 19.01.2017, przemysłu w Ochrona Osób I Mienia w Polska otwartych ofert pracy 4. Dla 50% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 600 - 2 200 zł. 25% ogłoszenia ze wynagrodzenia 1 000 - 1 600 zł i 25% z pensją 3 400+ zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.