Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Recepcjonistka w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Recepcjonistka w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Recepcjonistka w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Recepcjonistka na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Recepcjonistka otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Recepcjonistka

Według statystyk naszej strony, zawód Recepcjonistka jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 2000 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i łódzkie.

Liczba ofert zawodu Recepcjonistka w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Recepcjonistka Polska otwarcie 10 ofert pracy. Do 50% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 000 - 2 600 zł. 30% ogłoszeń z pensją 2 600 - 4 200 zł i 10% z pensją 4 200 - 5 800 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Team Leader. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 6667 zł. Na drugim miejscu - Obsluga Klienta z pensją 3000 zł, a trzeci - Specjalista Ds Obsługi z pensją 2250 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.