Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Team Leader w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Team Leader w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Team Leader w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Team Leader na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Team Leader otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Opolskie, a na trzecim - Małopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Team Leader

Według statystyk naszej strony, zawód Team Leader jest najlepiej opłacanym w Śląskie.Średnia pensja jest 7500 zł. Poniżej znajdują się Zachodniopomorskie i Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Team Leader w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Team Leader Polska otwarcie 14 ofert pracy. Do 64.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 000+ zł. 28.6% ogłoszeń z pensją 0 - 1 500 zł i 7.1% z pensją 4 500 - 6 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Obsluga Klienta. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 3000 zł. Na drugim miejscu - Specjalista Ds Obsługi z pensją 2250 zł, a trzeci - Przedstawiciel/agent z pensją 2000 zł.

Podobne oferty pracy

Team leader Do negocjacji
Serco Global Services, Kraków,Małopolskie
TEAM LEADER Niezdefiniowane
Eurokadra S.A., Bieruń Stary,Śląskie
Team Leader
ManpowerGroup Sp. z o.o., Rzeszów,podkarpackie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.