Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Obsługa Klienta / Call Center w Polska

Średni poziom płac w branży Obsługa Klienta / Call Center w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Obsługa Klienta / Call Center z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Obsługa Klienta / Call Center odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Śląskie i trzeciego - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Obsługa Klienta / Call Center

Według statystyk z naszej strony internetowej, Podkarpackie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Obsługa Klienta / Call Center, który jest 2400 zł. Następnie Zachodniopomorskie i Kujawsko-pomorskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Obsługa Klienta / Call Center w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 27.10.2016, przemysłu w Obsługa Klienta / Call Center w Polska otwartych ofert pracy 102. Dla 79.4% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 4 000 zł. 13.7% ogłoszenia ze wynagrodzenia 16 000+ zł i 6.9% z pensją 4 000 - 8 000 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.