Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Media / Wydawnictwa / Dziennikarstwo w Polska

Średni poziom płac w branży Media / Wydawnictwa / Dziennikarstwo w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Media / Wydawnictwa / Dziennikarstwo z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Media / Wydawnictwa / Dziennikarstwo odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Śląskie i trzeciego - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Media / Wydawnictwa / Dziennikarstwo

Według statystyk z naszej strony internetowej, Lubelskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Media / Wydawnictwa / Dziennikarstwo, który jest 5925 zł. Następnie Mazowieckie i Dolnoslaskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Media / Wydawnictwa / Dziennikarstwo w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 23.03.2017, przemysłu w Media / Wydawnictwa / Dziennikarstwo w Polska otwartych ofert pracy 12. Dla 41.7% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 1 200 zł. 33.3% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 400 - 3 600 zł i 16.7% z pensją 1 200 - 2 400 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.