Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Account Manager w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Account Manager w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Account Manager w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Account Manager na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Account Manager otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Account Manager

Według statystyk naszej strony, zawód Account Manager jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 2500 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i łódzkie.

Liczba ofert zawodu Account Manager w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.10.2016, z zawodu Account Manager Polska otwarcie 11 ofert pracy. Do 54.5% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 000 - 2 000 zł. 18.2% ogłoszeń z pensją 3 000 - 4 000 zł i 9.1% z pensją 0 - 1 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Marketingu. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7500 zł. Na drugim miejscu - Key Account Manager z pensją 3500 zł, a trzeci - Marketing Manager z pensją 3000 zł.

Podobne oferty pracy

Account Manager Do negocjacji
Bluerank Sp. z o. o., Łódź,Łódzkie
Account Manager BD MPS
BD (Becton, Dickinson and Company) , Warsaw
Account Manager
GRUPA NEUCA, Poznań

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.