Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Account Manager w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Account Manager w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Account Manager w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Account Manager na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Account Manager otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Account Manager

Według statystyk naszej strony, zawód Account Manager jest najlepiej opłacanym w Wielkopolskie.Średnia pensja jest 4000 zł. Poniżej znajdują się Mazowieckie i Podlaskie.

Liczba ofert zawodu Account Manager w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 17.10.2017, z zawodu Account Manager Polska otwarcie 36 ofert pracy. Do 97.2% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 36 000 zł. 2.8% ogłoszeń z pensją 144 000+ zł i 0% z pensją 108 000 - 144 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Marketingu. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7500 zł. Na drugim miejscu - Marketing Manager z pensją 5333 zł, a trzeci - New Business Manager z pensją 4333 zł.

Podobne oferty pracy

Account Manager Do negocjacji
Bluerank Sp. z o. o., Łódź, Łódzkie
Account Manager
Eurowork , Ostrawa
Account Manager 29.76 PLN
CRAVTT, Warszawa, mazowieckie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.