Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Hostessa w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Hostessa w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Hostessa w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Hostessa na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Hostessa otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Hostessa

Według statystyk naszej strony, zawód Hostessa jest najlepiej opłacanym w Małopolskie.Średnia pensja jest 4333 zł. Poniżej znajdują się Opolskie i Wielkopolskie.

Liczba ofert zawodu Hostessa w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 29.03.2017, z zawodu Hostessa Polska otwarcie 8 ofert pracy. Do 50% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 600 - 3 400 zł. 37.5% ogłoszeń z pensją 4 200+ zł i 12.5% z pensją 1 800 - 2 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Marketingu. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7500 zł. Na drugim miejscu - Key Account Manager z pensją 3333 zł, a trzeci - New Business Manager z pensją 3333 zł.

Podobne oferty pracy

hostessa od 3000 zł brutto/msc
Agencja Reklamowo-Marketingowa, Poznań,Wielkopolskie
Hostessa Niezdefiniowane
Monika Kowalska, Warszawa,Mazowieckie
HOSTESSA (ROZDAWANIE ULOTEK)
Agencja Pracy Select, łódzkie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.