Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Promotor w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Promotor w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Promotor w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Promotor na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Promotor otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Warmińsko-mazurskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Promotor

Według statystyk naszej strony, zawód Promotor jest najlepiej opłacanym w Warmińsko-mazurskie.Średnia pensja jest 3339 zł. Poniżej znajdują się Małopolskie i Opolskie.

Liczba ofert zawodu Promotor w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 17.10.2017, z zawodu Promotor Polska otwarcie 28 ofert pracy. Do 64.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 1 000 zł. 25% ogłoszeń z pensją 1 000 - 2 000 zł i 7.1% z pensją 4 000+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Marketingu. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7500 zł. Na drugim miejscu - Marketing Manager z pensją 5333 zł, a trzeci - New Business Manager z pensją 4333 zł.

Podobne oferty pracy

Promotor od 3000 zł brutto/msc
M2M, Kraków, Małopolskie
PROMOTOR Niezdefiniowane
BAROQUE KRAKÓW Sp. z o.o., Kraków, Małopolskie
Promotor
K&K Group, małopolskie
PROMOTOR/-KA KLUBU FITNESS
Jobs Plus, Kraków
PROMOTOR
HUSO,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.