Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Niania w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Niania w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Niania w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Niania na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Niania otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Niania

Według statystyk naszej strony, zawód Niania jest najlepiej opłacanym w Pomorskie.Średnia pensja jest 2000 zł. Poniżej znajdują się Mazowieckie i Podlaskie.

Liczba ofert zawodu Niania w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.03.2017, z zawodu Niania Polska otwarcie 7 ofert pracy. Do 57.1% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800 - 2 200 zł. 28.6% ogłoszeń z pensją 2 600+ zł i 14.3% z pensją 1 400 - 1 800 zł

Poziom wynagrodzenia: Niania w dużych miastach Polska

Zawód Niania jest bardzo wypłacane w Białystok .Poziom płac jest 1000 zł.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Opiekunka. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 6667 zł. Na drugim miejscu - Opiekun Osób Starszych z pensją 4833 zł, a trzeci - Pomoc Domowa z pensją 2000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.